MUTFAKSEVERLER İÇİN EĞİTİMLER

MSA Class Şeker Hamuruyla Pasta Yapımı ve Figür Modelleme

Temel seviyede şeker hamuru hakkında bilgi edineceğiniz bir eğitim...

MSA Class Şeker Hamuruyla Pasta Yapımı ve Figür Modelleme

Temel seviyede şeker hamuru hakkında bilgi edineceğiniz bu eğitimde; şeker hamuru nedir, nasıl renklendirilir, mermer desen nasıl oluşturulur, hazırlanan bir pasta şeker hamuru ile nasıl kaplanır, şeker hamuru ile temel seviyede hayvan ve çiçek figürleri nasıl hazırlanır gibi konuları tüm püf noktalarıyla öğrenecek, dilediğiniz kadar izleyerek eğitmen şef ile birlikte uygulamalar yapma fırsatı bulacaksınız.

Uygulamayı indirmek için;


Notlar

  • Satın alınan dijital eğitimlerde iade veya değişiklik yapılmamaktadır.

Workshop Menüsü

Bilinmesi Gerekenler

Etkinlik sonunda MSA eğitmeni tarafından imzalı dijital sertifika verilmektedir. Sertifikanıza web sitemizdeki profilim alanından, sertifikalarım sekmesinden ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartlarıyla 31 Temmuz 2024 tarihine kadar 5.000 TL ve üzeri MSA workshop harcamaları için peşin ödemelerinize 6 aya varan faizsiz taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Bunun için bilet satın almada ödeme seçenekleri adımında İşbankası’nı seçmeniz gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın. https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/okul-odemelerinizi-faizsiz-taksitlendirin.