MUTFAKSEVERLER İÇİN EĞİTİMLER

MSA Class Sıcak Mezeler

7 farklı sıcak meze tarifini içeren bu dijital eğitimde tempura kabak, balık köftesi, yaprak ciğer, asma yaprağına sarılı hellim, midye dolma, balık kokoreç ve kadınbudu köftenin ön hazırlık aşamalarını, pişirme tekniklerini ve farklı sunum yollarını tüm püf noktalarıyla öğreneceksiniz.

MSA Class Sıcak Mezeler

7 farklı sıcak meze tarifini içeren bu dijital eğitimde tempura kabak, balık köftesi, yaprak ciğer, asma yaprağına sarılı hellim, midye dolma, balık kokoreç ve kadınbudu köftenin ön hazırlık aşamalarını, pişirme tekniklerini ve farklı sunum yollarını tüm püf noktalarıyla öğreneceksiniz. MSA profesyonelliğiyle hazırlanan bu dersleri dilediğiniz kadar izleyerek eğitmen şef ile birlikte uygulamalar yapma fırsatı bulacaksınız.

Uygulamayı indirmek için;


Notlar

  • Satın alınan dijital eğitimlerde iade veya değişiklik yapılmamaktadır.

Workshop Menüsü

Bilinmesi Gerekenler

Etkinlik sonunda MSA eğitmeni tarafından imzalı dijital sertifika verilmektedir. Sertifikanıza web sitemizdeki profilim alanından, sertifikalarım sekmesinden ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartlarıyla 31 Temmuz 2024 tarihine kadar 5.000 TL ve üzeri MSA workshop harcamaları için peşin ödemelerinize 6 aya varan faizsiz taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Bunun için bilet satın almada ödeme seçenekleri adımında İşbankası’nı seçmeniz gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın. https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/okul-odemelerinizi-faizsiz-taksitlendirin.