MUTFAKSEVERLER İÇİN EĞİTİMLER

Rosto Yılbaşı Hindisi ve Gravy sos

Yılbaşı sofralarının başrol oyuncusu Rosto Hindi’nin bir bütün olarak hazırlanmasındaki tüm aşamaları izleyeceksiniz.

Rosto Yılbaşı Hindisi ve Gravy sos

Yılbaşı sofralarının başrol oyuncusu Rosto Hindi’nin bir bütün olarak hazırlanmasındaki tüm aşamaları izleyeceğiniz bu derste, bütün hindinin nasıl marine edildiğini, bağlama tekniklerini, mühürleme ve rosto pişirme metotlarını, pişirme süresi gibi önemli detayları öğreneceksiniz. Hindiyi pişirdikten sonra dilimlemeyi, servis yapmayı ve muhafaza etmeyi de göreceğiniz bu videoda, mükemmel bir Yılbaşı sofrasının kalbindeki tarifi MSA yorumuyla izleyeceksiniz.

Uygulamayı indirmek için;


Notlar

  • Satın alınan dijital eğitimlerde iade veya değişiklik yapılmamaktadır.


Bilinmesi Gerekenler

Etkinlik sonunda MSA eğitmeni tarafından imzalı dijital sertifika verilmektedir. Sertifikanıza web sitemizdeki profilim alanından, sertifikalarım sekmesinden ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartlarıyla 31 Mayıs 2024 tarihine kadar 5.000 TL ve üzeri MSA workshop harcamaları için peşin ödemelerinize 6 aya varan faizsiz taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Bunun için bilet satın almada ödeme seçenekleri adımında İşbankası’nı seçmeniz gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın. https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/okul-odemelerinizi-faizsiz-taksitlendirin.