MUTFAKSEVERLER İÇİN EĞİTİMLER

Tavuk Suyu Nasıl Yapılır?

Profesyonel mutfakların vazgeçilmezi, lezzetli yemeklerin olmazsa olmazı “stock” ların ne olduğunu dinleyerek başlayacağınız bu dijital derste, MSA eğitmen şefini izleyerek tavuk suyu yapabileceksiniz.

Tavuk Suyu Nasıl Yapılır?

Profesyonel mutfakların vazgeçilmezi, lezzetli yemeklerin olmazsa olmazı “stock” ların ne olduğunu dinleyerek başlayacağınız bu dijital derste, MSA eğitmen şefini izleyerek tavuk suyu yapabileceksiniz. Mükemmel sonuca ulaşmak için kriterleri ve nasıl yapılacağını öğrenirken, aynı zamanda muhafaza yöntemlerini ve nasıl kullanabileceğinizi dair bilgi sahibi de olacaksınız. MSA’nın App’ini kullanarak videoyu dilediğiniz kadar izleme ve pratik yapma imkanına sahip olacaksınız.

Uygulamayı indirmek için;


Notlar

  • Satın alınan dijital eğitimlerde iade veya değişiklik yapılmamaktadır.

Bilinmesi Gerekenler

Etkinlik sonunda MSA eğitmeni tarafından imzalı dijital sertifika verilmektedir. Sertifikanıza web sitemizdeki profilim alanından, sertifikalarım sekmesinden ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartlarıyla 31 Mayıs 2024 tarihine kadar 5.000 TL ve üzeri MSA workshop harcamaları için peşin ödemelerinize 6 aya varan faizsiz taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Bunun için bilet satın almada ödeme seçenekleri adımında İşbankası’nı seçmeniz gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın. https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/okul-odemelerinizi-faizsiz-taksitlendirin.