MUTFAKSEVERLER İÇİN EĞİTİMLER

Tempura Kalamar Nasıl Yapılır?

Deniz ürünlerinden kalamarın nasıl temizlenip, tempuraya hazır hale geleceğini öğreneceğiniz bir video.

Tempura Kalamar Nasıl Yapılır?

Deniz ürünlerinden kalamarın nasıl temizlenip, tempuraya hazır hale geleceğini öğreneceğiniz bu videoda, marinasyon, tempura harcı hazırlama ve derin yağda kızartma gibi aşamaları MSA Eğitmen şefini izleyerek uygulamalı bir şekilde görebileceksiniz. Aynı zamanda tedarik ve muhafaza koşulları ile ilgili de bilgi sahibi olacaksınız. Dersi bir kez satın aldığınızda dilediğiniz kadar izleyebilir, en iyi sonuca ulaşana kadar pratik yapabilirsiniz

Uygulamayı indirmek için;


Notlar

  • İade ya da değişiklik kesinlikle yapılmamaktadır.

Bilinmesi Gerekenler

Etkinlik sonunda MSA eğitmeni tarafından imzalı dijital sertifika verilmektedir. Sertifikanıza web sitemizdeki profilim alanından, sertifikalarım sekmesinden ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartlarıyla 30 Haziran 2024 tarihine kadar 5.000 TL ve üzeri MSA workshop harcamaları için peşin ödemelerinize 6 aya varan faizsiz taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Bunun için bilet satın almada ödeme seçenekleri adımında İşbankası’nı seçmeniz gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın. https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/okul-odemelerinizi-faizsiz-taksitlendirin.