MUTFAKSEVERLER İÇİN EĞİTİMLER

Vegan Badem Peyniri Nasıl Yapılır?

Vegan beslenmenin en merak edilen ürünlerinden biri olan vegan Badem peynirinin nasıl yapılacağını tüm püf noktalarıyla öğreneceksiniz.

Vegan Badem Peyniri Nasıl Yapılır?

Vegan beslenmenin en merak edilen ürünlerinden biri olan vegan Badem peynirinin nasıl yapılacağını tüm püf noktalarıyla öğreneceksiniz. Hazırladığınız vegan peyniri nasıl lezzetlendirebileceğinizi ve nasıl muhafaza edeceğinize dair de bilgi sahibi olacaksınız. MSA Profesyonelliği ile hazırlanan bu dijital eğitimi bir kez satın aldığınızda dilediğiniz kadar izleyebilir, en iyi sonuca ulaşana kadar pratik yapabilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için;


Notlar

  • İade ya da değişiklik kesinlikle yapılmamaktadır.

Bilinmesi Gerekenler

Etkinlik sonunda MSA eğitmeni tarafından imzalı dijital sertifika verilmektedir. Sertifikanıza web sitemizdeki profilim alanından, sertifikalarım sekmesinden ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartlarıyla 30 Haziran 2024 tarihine kadar 5.000 TL ve üzeri MSA workshop harcamaları için peşin ödemelerinize 6 aya varan faizsiz taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Bunun için bilet satın almada ödeme seçenekleri adımında İşbankası’nı seçmeniz gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın. https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/okul-odemelerinizi-faizsiz-taksitlendirin.