MUTFAKSEVERLER İÇİN EĞİTİMLER

Vegan Hindistan Cevizi Yoğurdu Nasıl Yapılır?

Bitki bazlı yoğurt türlerinden biri olan Hindistan cevizi yoğurdunun yapımını öğreneceğiniz bir ders.

Vegan Hindistan Cevizi Yoğurdu Nasıl Yapılır?

Bitki bazlı yoğurt türlerinden biri olan Hindistan cevizi yoğurdunun yapımını öğreneceğiniz bu derste; Hindistan cevizi kremasını nasıl ayrıştırabileceğinizi, fermantasyon aşaması için probiyotik kullanımının nasıl olması gerektiğini ve son olarak hazırladığınız yoğurdu nasıl tüketebileceğinizi göreceksiniz. Dersi bir kez satın aldığınızda dilediğiniz kadar izleyebilecek, en iyi sonuca ulaşana kadar sayısız pratik yapabileceksiniz.

Uygulamayı indirmek için;


Notlar

  • İade ya da değişiklik kesinlikle yapılmamaktadır.

Bilinmesi Gerekenler

Etkinlik sonunda MSA eğitmeni tarafından imzalı dijital sertifika verilmektedir. Sertifikanıza web sitemizdeki profilim alanından, sertifikalarım sekmesinden ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartlarıyla 30 Haziran 2024 tarihine kadar 5.000 TL ve üzeri MSA workshop harcamaları için peşin ödemelerinize 6 aya varan faizsiz taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Bunun için bilet satın almada ödeme seçenekleri adımında İşbankası’nı seçmeniz gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın. https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/okul-odemelerinizi-faizsiz-taksitlendirin.