MUTFAKSEVERLER İÇİN EĞİTİMLER

Genç Gurme - Çikolata (14-17 Yaş)

Çikolataya zaafı olan gençleri mutfağa davet ediyoruz.

Genç Gurme - Çikolata (14-17 Yaş)

Çikolataya zaafı olan gençleri mutfağa davet ediyoruz. Genç gurmeler bu eğitimde çikolata yapımına dair 3 farklı teknik öğrenecek, eğlence ve lezzet dolu bir günün ardından kendi çikolatalarını yaratmak üzere eve heyecanla dönecekler. Çikolatayı sanata dönüştüren geleceğin şeflerinin yeteneklerini keşfedeceği bu eğitimi kaçırmayın.


Notlar

  • Etkinlik belirtilen yaş grubundaki katılımcılar içindir.
  • 14-17 yaş grubunun dışındakiler mutfaklara alınmayacaktır. 
  • Biletler tek kişiliktir. İstasyonlarda (çalışma alanlarında) iki kişi beraber çalışmaktadır.
  • Sertifikanın çocuğunuz adına düzenlenmesi için satın alma işleminden sonra ‘’Biletlerim’’ bölümünden ‘’Çocuğum Adına Düzenle’’ butonuna tıklayarak isim-soyisim bilgisi girebilirsiniz.
  • Biletlerde iade ya da değişiklik kesinlikle yapılmamaktadır.
  • Programlarımız en az 8 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir.
  • ‘’Dışarıdan yiyecek-içecek kesinlikle kabul edilmemektedir.’’

Workshop Menüsü

Bilinmesi Gerekenler

Etkinlik sonunda MSA eğitmeni tarafından imzalı dijital sertifika verilmektedir. Sertifikanıza web sitemizdeki profilim alanından, sertifikalarım sekmesinden ulaşabilirsiniz.

İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartlarıyla 31 Mart 2024 tarihine kadar 5.000 TL ve üzeri MSA workshop harcamaları için peşin ödemelerinize 6 aya varan faizsiz taksit fırsatından yararlanabilirsiniz. Bunun için bilet satın almada ödeme seçenekleri adımında İşbankası’nı seçmeniz gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için tıklayın. https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/okul-odemelerinizi-faizsiz-taksitlendirin.