• WORKSHOP TARİHİ

    22 - 23 Ekim

    10:00 - 14:30

    WORKSHOP ÜCRETİ

    690 TL


Önünüzde açılacak onlarca işletme kapısı, nefis yemekler ve unutulmaz gezilerle dolu renkli bir hayat. Sizin de kulağınıza hoş geliyor değil mi? Ama madalyonun bir de öteki yüzü var; saatlerce tutkuyla çalışmak, sabretmek, sürekli okumak, dili iyi kullanmak ve daha pek çok şeyi aynı anda yapmayı gerektiren sınav gibi bir hayat. Siz de bu hayatın bir parçası olmak, kendi yemek blog'unuzu hazırlayıp yemek üzerine etkili yazılar yazmak istiyorsanız, MSA'nın "Food Blogging" eğitimi tam size göre.

Nasıl yemek yapmayı sevmekle profesyonel bir mutfakta çalışmak farklıysa, yemek yemeyi sevmekle yenilen yemeği etkili bir şekilde yazıya dökmek ya da onu en iyi şekilde fotoğraflamak da birbirinden çok farklı. Bu programda işin inceliklerini öğrenecek ve kendinizi bu konuda geliştirme fırsatı yakalayacaksınız.Önemli Bilgiler

* Programlarımız en az 8 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir.
* 18 yaşından küçükler etkinliğe alınmamaktadır.
* 18 yaş ve üzeri katılımcılar bilete tabidir.
* İstasyonlarda tek kişi çalışılmaktadır.
* Alınan dersin iptali ve ders değişikliği yapılamamaktadır.
* MSA, dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın, tüm bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
* Biletler tek kişiliktir.
* Etkinliklerimize girişte HES kodu ve aşı kartı (çift doz) gösterilmesi zorunludur. Tek doz aşı yaptırmış ya da aşı kartı olmayan kişilerin etkinlikten 48 saat önce yapılmış NEGATİF PCR testi sorgulaması yapılacaktır. Aksi taktirde kişiler etkinliklere alınmayacaktır.
* Etkinlik günü Bilet-bilet çıktısı/ QR kodu görüntüsü olmadan etkinliğe giriş yapılamamaktadır.